Özel İmalat Tanklar

20160720_141934-1024x576

BOTANK, özel imalat tankları üretme kabiliyetiyle tasarımınızı alıp hayata geçirebilir. İster yatay, ister dikey, isterse koni alt tankı olsun, özel depolama tanklarımız, özel uygulamanızın özelliklerine uygun olacak şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

BOTANK, kamyona monteli tanklar, petrol sahası depolama tankları, petrol depoları, sprinkler tankları, asfalt mühürleme tankları, açık üst karıştırma tankları, menfezler, yem kanalları ve daha fazlası gibi çeşitli özel depolama tankları üretmektedir. Müşteriler için, sundukları planlardan veya taslaklardan özel depolama tankları oluşturuyoruz. Özel imalat tank ihtiyaçlarınız varsa, tasarımınızı dikkatlice değerlendireceğiz, size rekabetçi bir teklif sunacağız ve size ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir tank inşa edeceğiz.

BOTANK’a özel imalat tanklarınız için güvendiğinizde, sektördeki deneyimlerimizden faydalanacak ve satın alma deneyiminizi kolaylaştırmak için en iyi müşteri hizmetini alacaksınız. Özel depolama tankı ihtiyaçlarınızı görüşmek için bugün bize ulaşın.