Özel İmalat Tanklar

20160720_141934-1024x576

BOTANK, özel imalat tankları üretme kabiliyetiyle tasarımınızı alıp hayata geçirebilir. İster yatay, ister dikey, isterse koni alt tankı olsun, özel depolama tanklarımız, özel uygulamanızın özelliklerine uygun olacak şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Özel imalat tanklar, küreler, sferoitler, yatay, sabit çatı, yüzer tavan ve cıvatalı gibi çeşitli tiplerde mevcuttur. Her biri belirli basınç ve ısı altında en iyi şekilde çalışır. Farklı tipler, bazı malzemelerin diğerlerine göre daha korozyon özelliklerine daha iyi dayanabilir.

Tankların tiplerini ve malzeme kompozisyonlarını doğru seçmek, uzun ömürlü olmalarını sağlamak için çok önemlidir. Tanklar hava veya hatalı inşaat malzemelerinin bir sonucu olarak bozulduğunda tehlikeli ve hatta yaşamı tehdit eden sonuçlar ortaya çıkabilir. Tank arızası aynı zamanda sorumluluk, temizlik, onarım veya değiştirme açısından da maliyetli olabilir. Ayrıca, özel imalat tanklarınız için doğru şekilleri, malzemeleri ve kaplamaları seçmek, tank içeriği üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. İnşaatta kullanılan metal alaşımları veya malzemeleri, tankların özelliklerini tuttuğu malzeme ile etkileşime girebilir.

BOTANK, kamyona monteli tanklar, petrol sahası depolama tankları, petrol depoları, sprinkler tankları, asfalt mühürleme tankları, açık üst karıştırma tankları, menfezler, yem kanalları ve daha fazlası gibi çeşitli özel depolama tankları üretmektedir. Müşteriler için, sundukları planlardan veya taslaklardan özel depolama tankları oluşturuyoruz. Özel imalat tank ihtiyaçlarınız varsa, tasarımınızı dikkatlice değerlendireceğiz, size rekabetçi bir teklif sunacağız ve size ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir tank inşa edeceğiz.

BOTANK’a özel imalat tanklarınız için güvendiğinizde, sektördeki deneyimlerimizden faydalanacak ve satın alma deneyiminizi kolaylaştırmak için en iyi müşteri hizmetini alacaksınız. Özel depolama tankı ihtiyaçlarınızı görüşmek için bugün bize ulaşın.