Karıştırıcı Tanklar
Saha Tankları
10 Kasım 2016
Filtre Tankları
10 Kasım 2016

Karıştırıcı tanklar geniş bir konteyner seçeneğine sahiptir, aynı zamanda paslanmaz çelik, karbon çeliği ve poli tankları için bağlantı parçaları ve montaj parçaları ekleyebileceğimiz önceden hazırlanmış tasarımlar kullanılarak hızlı bir şekilde ve üretilen özel paslanmaz çelik Karıştırıcı tanklar elde etme konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Karıştırıcı tanklar prosesi, tank tabanında büyük basınçlı hava / gaz kabarcıklarının sırayla enjekte edilmesini içerir. Bu sayede, kalın atık çamuru, atık su, yağlama maddesi yağları, kimyasallar, yiyecek ve içecek uygulamaları ve çok daha fazlası için yüksek katı konsantrasyonları ve yüksek viskoziteli sıvılar hızla karıştırılıp harmanlanabilir. Ayrıca, Karıştırıcı tankların içinde hareketli parçalar bulunmamakta ve nabız hava karıştırma sistemleri herhangi bir boyut, hacim veya geometriye sahip beton, çelik, FRP ve poli tanklara monte edilebilmektedir.

 

Darbeli karıştırıcı tankların sistemleri, iyileştirme ve yeni tank yapımı için uygundur. Büyük kabarcık darbeli hava karıştırma işlemi enerji maliyetlerini düşürmek, enerji maliyetlerini azaltmak ve tankı temizlemeyi ortadan kaldırmak için idealdir. Karıştırıcı tanklarda hava darbeleri, çökeltilmiş katı maddeleri karıştırmak ve çalkalamak ve tank tabanlarını temiz tutmak için tank zemininde serbest bırakılır. Bu, zamanı azaltır, verimliliği artırır, enerji ve para tasarrufu sağlar.