Cidarlı Tanklar

cidarli-tanklar

Cidarlı tank (Çift duvarlı bir tank), çoğunlukla tasarım, imalat, test prosedürleri, kullanım ömrü, fiyat, fonksiyon, teknoloji ve kullanıcı faydaları gibi çeşitli yollarla tek duvarlı bir depodan farklıdır. Cidarlı tanklardaki “ikinci duvar”ın ek çevre ve güvenlik etkisi zamana meydan okuyacak niteliktedir.

Botank cidarlı tankların dış “duvarı”, iç cidarı sararak çevreler ve iki duvar arasında bir ara boşluk oluşturur. İç tanktan meydana gelebilecek herhangi bir sızıntı, kapalı alanda yakalanarak, çevreye ve yakın çalışma alanına salınımını önler. Cidarlı tankın sızıntı izleme koşuluyla, iç tanktan herhangi bir tür sızıntı veya sızıntı bildirilecektir. Değişen izleme cihazları elektrik, mekanik, basınç, vakum, hidrostatik veya manuel seviye çubuğu içerir.

Botank cidarlı tanklar, müşterilerimize, felakete karşı koruma, çevre kirliliğine karşı koruma, iç tanktan sızıntı veya sızıntı oluşması durumunda muhafaza ve tanklarla çalışan personelin güvenliği de dahil olmak üzere, talep ettikleri özel avantajları sağlar.